Losovaný Turnaj 2018

PŘIHLÁŠENÍ

Něco málo k turnaji, který ukáže kvalitu hráčů nejen v rámci dobře naučených rolí ve svém týmu, které někteří z nich nacvičují i desítky let, ale také prověří jejich schopnost imrovizace, přijetí nových úloh v týmu a v neposlední řadě přizpůsobení se ostatním hráčům ve svém náhodně nalosovaném týmu.

Co se týče organizačních záležitostí:

Termín: 20. ledna 2018
Čas začátku: 8:45 nástup v trenýrkách na hřišti
Konec: 16:30 závěrečný nástup
Vstupenka: Kilo na osobu (placeno při vstupu do budovy)
Místo: Jedovnice
Systém turnaje: Každý s každým, 6 týmů

Turnaj se bude hrát na jednom velkém hřišti a tím pádem se ho zúčastní pouze 6 týmů. Jako ideální složení jsme zvolili 9-ti členný tým. Tedy celkově pouze 54 pozic.

S tím se pojí samotné přihlašování, u kterého asi jak tušíte bude záležet dost na tom, jeslti to stihnete, abyste se vůbec vešli. Proto si myslím, že je férové dát dopředu vědět, kdy se toto přihlašování spustí. Stane se tak 16. listopadu kolem 20. hodiny. O přihlašování se bude starat Mates a bude případné „přelivy“ informovat o tom, kolikátí jsou v pořadníku náhradníků. Přihlášení bohužel nemůže probíhat přes UfoIS (zatím) a proto bude formou Google Formu.

Nabízí se samozřejmě možnost, kdy jeden člověk po otevření přihlašování přihlásí všechny svoje kamarády, kteří zrovna nejsou u internetu a místo toho se oddávají životu v reálném světě. Přihlašování, stejně jako vše ostatní v ufobalu, by mělo probíhat v duchu fair play, a proto prosíme všechny, aby se každý přihlásil sám za sebe – v rámci zachování spravednosti. Hodina byla oznámena dostatečně dopředu.

Přihlašování bude ukončeno v neděli 14. ledna, nebo naplněním kapacity.

Doporučuji zejména holkám a brankářům, aby si hlídali dobu přihlášení – pokud bude málo holek, nebudou moci střídat. Pokud málo brankářů, tak zase bude chytat Matouš a zahanbí všechny v poli.

Co se týče pravidel, ta zůstávají stále ve stejné podobě. Za nastřelení hlavy je pořád červená karta.

Večer bude tradiční posezení v některé z brněnských občerstvoven.