Losovaný Turnaj 2018

PŘIHLÁŠENÍ

Něco málo k turnaji, který ukáže kvalitu hráčů nejen v rámci dobře naučených rolí ve svém týmu, které někteří z nich nacvičují i desítky let, ale také prověří jejich schopnost imrovizace, přijetí nových úloh v týmu a v neposlední řadě přizpůsobení se ostatním hráčům ve svém náhodně nalosovaném týmu.

Co se týče organizačních záležitostí:

Termín: 20. ledna 2018
Čas začátku: 8:45 nástup v trenýrkách na hřišti
Konec: 16:30 závěrečný nástup
Vstupenka: Kilo na osobu (placeno při vstupu do budovy)
Místo: Jedovnice
Systém turnaje: Každý s každým, 6 týmů

Protože se týmy budou losovat až na ranním nástupu, všichni si s sebou vezměte černé a bílé tričko. Kapitáni si vždy ještě během předcházejícího zápasu střihnou, kdo odehraje zápas v jaké barvě a podle toho se hráči převlečou ještě před nástupem.

Turnaj se bude hrát na jednom velkém hřišti a tím pádem se ho zúčastní pouze 6 týmů. Jako ideální složení jsme zvolili 9-ti členný tým. Tedy celkově pouze 54 pozic.

S tím se pojí samotné přihlašování, u kterého asi jak tušíte bude záležet dost na tom, jeslti to stihnete, abyste se vůbec vešli. Proto si myslím, že je férové dát dopředu vědět, kdy se toto přihlašování spustí. Stane se tak 16. listopadu kolem 20. hodiny. O přihlašování se bude starat Mates a bude případné „přelivy“ informovat o tom, kolikátí jsou v pořadníku náhradníků. Přihlášení bohužel nemůže probíhat přes UfoIS (zatím) a proto bude formou Google Formu.

Nabízí se samozřejmě možnost, kdy jeden člověk po otevření přihlašování přihlásí všechny svoje kamarády, kteří zrovna nejsou u internetu a místo toho se oddávají životu v reálném světě. Přihlašování, stejně jako vše ostatní v ufobalu, by mělo probíhat v duchu fair play, a proto prosíme všechny, aby se každý přihlásil sám za sebe – v rámci zachování spravednosti. Hodina byla oznámena dostatečně dopředu.

Doporučuji zejména holkám a brankářům, aby si hlídali dobu přihlášení – pokud bude málo holek, nebudou moci střídat. Pokud málo brankářů, tak zase bude chytat Matouš a zahanbí všechny v poli.

Co se týče pravidel, ta zůstávají stále ve stejné podobě. Za nastřelení hlavy je pořád červená karta.

Večer bude tradiční posezení v některé z brněnských občerstvoven.

Pro zajímavost připojuji grafické znázornění nadprůměrných hráčů v průběhu přihlašování. Jen těsně nepřesáhl 80% – i tak to bude nadprůměrný turnaj

Seznam přihlášených:
Alfi
Bludička
Breno
Bris
Brnda
Čanku
Čumáček
Doak
Fanda
Fanýsek
FILIP
Háďa
homér
Honni
Honza
Cherpee
CHuck
JB
Johny
Joke
Jupík
Jura
Juve
Kloky
Kuba (bobek)
Los
Lumek
Malmed
Mates
Matouš
Páďa
Pája
Peax
Peťa
Pyro
Radek
Salw
Schepet – Odhlášena
Siruš
Svišť
Šárka
Šimi
Šimpanz
Šimpanz
Špunt
Táda
Thran
Trpas
Upír
Veverčák
Vítek
Vítek
Vojta
Wizy – odhlášen
Zdenda
Žufan